Otevíráme 15.3. na omezený provoz (veškeré dostupné zboží naleznete zde). Počet objednávek i sortiment je řízen a limitován. Výrobní čas je prodloužen na 14 dní od přijetí platby - nejsme schopni vyhovět termínovým požadavkům, objednávky jsou vyráběny výhradně v pořadí, v jakém přišly. V případě, že byl denní limit objednávek vyčerpán, pokuste se vytvořit objednávku dříve následující den. Sortiment je omezen - některé z výrobně náročných položek není aktuálně možné objednat. Majitelé společnosti se nacházejí na mateřské dovolené a této situaci jsme zcela podřízeni. Děkujeme za pochopení, v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Team my love s.r.o
Šperky ze stříbra > Náhrdelníky

Minimoon AG náhrdelník

Něžný, romantický, citlivý a krásně ženský náhrdelník ze stříbra (925/1000) s přírodním Měsíčním kamínkem o průměru 5 mm.

Kámen je v lůžku řádně zatepán a má volné dno aby vynikla jeho průsvitnost a mohl být v přímém, něžném a tichém kontaktu s Vaší pokožkou. Nádherný, ničím nerušivý šperk, mini velikosti, viz. foto.

- POZOR - každý kamínek je 100% originál, čili počítejte prosím, že některé mají modré plamínky, odlesky, jiné zase bílé, dále mají různé prasklinky, bublinky, skvrnky jiných odstínů - pískové, jemně hnědé, ale i výraznější modrý plamínek aj. Každý je a bude originál.


Řetízek v délce 42 cm.

Spojovací očka spájena.

Romantický originál v my love stylu :).

Krásně čistá, něžná a pečlivá práce :)
 
Materiál:
AG 925/1000
Váha:
neuvedeno
 
1.490 Kč
 
RUČNÍ VÝROBA
STŘÍBRO 925/1000
Zboží je aktuálně nedostupné. Vybírejte, prosím, z naší dostupné nabídky.

Další náhrdelníky v nabídce